Student Menadžementa u sportu Stefan Nikolić osnivač je sportskog kluba „Tašmajdan tigrovi“

10.04.2014.

Prilikom donošenja odluke koje su to studije koje bi upisao, Stefan se vodio stvarima koje ga zanimaju i čime bi voleo da se bavi u životu. Strast prema sportu sa poslovne strane javila se u pravom trenutku. Danas Stefan organizuje poslovanje u sportskom ragbi klubu „Tašmajdan tigrovi“. Stefan je takođe student Menadžmenta u sportu, kako sam kaže studije su mu pomogle da shvati proces organizacije sportskog kluba. Sa visokim ciljevima Stefan se u potpunosti posvetio ostvarivanju istih, mogućnost studiranja putem interneta Stefanu omogućava da bude uspešan ne samo na studijama nego i u poslovnom svetu. Plan „Tašmajdan tigrova“ jeste da uđu u prvu ligu kao i da ostvare bratske odnose sa velikim svetskim klubovima.

Koncept studijskog programa Menadžment u sportu jeste da se osposobe pojedinci za organizaciju ne samo sportskih događaja već i sportskog udruženja. Menadžemt u sportu je kreiran za one koji vole sport i poseduju menadžerske veštine i viziju da poboljšaju kvalitet sporta u Srbiji.

Više o viziji našeg studenta i na koji način je dostigao uspeh pročitajte putem linka.