Start konferencija i finale takmičenja Imagine Cup na Univerzitetu Metropolitan

15.04.2015.

Udruženje studenata informatike – FONIS i ove godine je organizator Start Conference. Cilj ove konferencije je taj da se kroz iskustva predavača prisutni upoznaju sa idejom tehnološkog preduzetništva i saznaju kako da svoje ideje pretvore u startup. Konferencija je namenjena za sve one koji žele da nauče nešto novo, koji žele da svoje karijere grade iz sopstvenih fotelja tamo gde će ih svi čuti i videti – na internetu, koji žele da saznaju kako i uz koje alate mogu od svojih ideja napraviti biznis. Ovogodišnja konferencija trajaće dva dana. Drugi dan konferencije, tačnije 19. aprila, biće održan u prostorijama Univerziteta Metropolitan sa početkom u 10h. Da biste učestvovali na konferenciji potrebno je da se prijavite.

Na Univerzitetu Metropolitan će se istog dana, 19. aprila održati i finale takmičenja Imagine Cup u Games kategoriji. Imagine Cup predstavlja najveće svetsko studentsko tehnološko takmičenje, koje Microsoft organizuje od 2003. godine i koje okuplja više od milion studenata širom sveta.