Snimanje filma „Sutra“ – studenti II godine Modnog dizajna

3.02.2014.

Studenti II godine Modnog dizajna u saradnji sa profesorkom Anom Vasiljević radili su kostim za kratkometrazni film „Sutra„ u sardnji sa FDU(Fakultet Dramskih umetnosti u Beogradu) i mladom rediteljkom Majom Todorović.U glavnim ulogama nasli su se Predrag Bjelica naš poznati glumac koji je radi u inostranstvu a poznat po ulogama u ‚‚Harry Poteru‚‚ i ‚‚Narnijii‚‚,Jelena Gavrilović jedna od popularnih glumica mladje generacije,kao i proslavljena glumica Tanja Bošković ali i drugi.Kao glavni kordinator kostima uz profesorku nasla se studentkinja II godine Teodora Cvetković uz svoje koleginice iz klase: Danijela Mitrović,Jelena Vučković,Madlena Domazet,Dragana Vujić i Katarina Vučetić a na samom snimanju pridružili su im se i studenti I godine Modnog dizajna.
Pogledajte kadrove sa snimanja kao i making of sa probe kostima…