ŠESTA KONFERENCIJA BISEC 2014

13.06.2014.

Beograd, 18. juni 2014.

S zadovoljstvom Vas obaveštavamo da će se u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu 18. juna 2014. godine održati šesta po redu konferencija BISEC (Business Information SECurity) 2014 u organizaciji Univerziteta Metropolitan i Matematičkog instituta SANU. Partneri Konferencije su ove godine kompanije Check Point i Saga.

Kao i prethodnih godina, i ove godine će naši predavači i gosti biti eminentni stručnjaci iz oblasti Bezbednost informacija i može se slobodno reći da je cilj Konferencija da ispuni svoj glavni zadatak u jačanju saradnje između privrede, javnog sektora i akademskih krugova u oblasti bezbednosti informacionih i komunikacionih sistema s ciljem da se analiziraju i diskutuju rešenja u datoj oblasti, uzimajući u obzir savremene standarde koji se primenjuju u domenu bezbednosti i najnovije informacione i komunikacione tehnologije u praksi.

Pozivamo sve zaintersovane za ovu oblast, kao i one koji deluju u istoj, da se registruju i budu deo BISEC-a 06. Agendu možete pogledati OVDE, a kao i prethodnih godina učešće na Konferenciji ne zahteva katizaciju.