Septembarski prijemni rok – prilika za upis na željene studije

27.08.2015.

Metropolitan univerzitet je otvorio i septembarski prijemni rok za sve zainteresovane kandidate koji prijemni ispit nisu polagali na drugom srodnom fakulktetu, kao ni na našem Univerzitetu, a žele da studiraju neku od oblasti koje Univerzitet Metropolitan ima u svom sastavu, a to su:

Fakultet informacionih tehnologija

Fakultet za menadžment

Fakultet digitalnih umetnosti

Septembarski prijemni ispit održaće se 11. septembra sa početkom u 12h u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu, kao i u Poslovno – obrazovnom centru u Nišu. Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti za polaganje prijemnog ispita na jedan od sledećih načina:

• Putem elektronske prijave
  •  Slanjem mejla na adresu info@metropolitan.ac.rs (u mejlu navesti sledeće podatke: ime i prezime, studijski program, oblik nastave (internet ili tradicionalno), adresa stanovanja, broj telefona, email adresa, škola koju pohađate, datum kada želite da polažete prijemni ispit)
  •  Telefonom na broj 011/ 20 30 885 ili 018/ 55 10 00

Kako izgledaju prijemni ispiti na Univerzitetu Metropolitan, možete pročitati ovde.