Saradnja Univerziteta Metropolitan sa PSS i SOPAS-om

8.06.2018.

Univerzitet Metropolitan je svečano potpisao sporazum o saradnji sa Plivačkim savezom Srbije i Savezom organizacije podvodnih aktivnosti Srbije.

Kako se Univerzitet Metropolitan nalazi na savršenoj lokaciji u okviru Sportsko rekreativnog centa „Milan Gale Muškatirović“ na 25. maju i kako ima u okviru Fakulteta za menadžment smer Menadžment u sportu, potpisan je sporazum sa PSS-om i SOPAS-om na obostrano zadovoljstvo i dugoročnu saradnju.

Ispred Metropolitana sporazum o saradnji je potpisao osnivač i rektor, profesor dr Dragan Domazet, zajedno sa profesorom dr Igorom Radoševićem. Isperd Plivačkog saveza Srbije sporazum je potpisao predsednik Boris Drobac, dok je iz Saveza organizacije podvodnih aktivnosti Srbije sporazum potpisala predsednica, Božana Ostojić. Takođe je bila prisutna i Milena Nešković, direktorka PSS-a i savetnik SOPAS-a.

Studenti Univerziteta Metropolitan će imati priliku da učestvuju u mnogobrojnim takmičenjima PSS-a i SOPAS-a, koja se organizuju tokom cele godine. Kroz rad sa stručnjacima iz ova dva saveza, studenti će takođe steći dodatno, praktično iskustvo iz menadžmenta u sportu.