Rani upisni rok na Univerzitetu Metropolitan

4.05.2015.

Univerzitet Metropolitan organizuje pored redovnih i rane upisne rokove, za sve srednjoškolce koji znaju šta žele da studiraju. Na taj način na vreme sebi obezbeđuju mesto na odabranom studijskom programu. Do sada su protekla dva rana upisna roka, a pred nama je još jedan rani upisni rok koji će se organizovati 23. maja sa početkom u 12h. Nakon ovog roka počinju redovni prijemni rokovi. Prvi sledeći prijemni rok je već 12. juna. Prijemni ispiti organizuju se u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu, kao i u Poslovno-obrazovnom centru u Nišu.

Prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita se može izvršiti na nekoliko načina:

• Putem elektronske prijave za upis
  • Slanjem mejla na adresu info@metropolitan.ac.rs
    (u mejlu navesti podatke: ime i prezime, studijski program, oblik nastave (internet ili tradicionalno), adresa stanovanja, broj telefona, email adresa, škola koju pohađaju )
  • Telefonom na 011/ 20 30 885

Više o svemu možete pročitati ovde.