Radovi učesnika projekta Trans2Work na eLearning konferenciji

21.10.2016.

Partneri i saradnici na projektu Trans2Work predstavili su pet svojih radova u okviru međunarodne eLearning konferencije, koja je održana na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu 29. i 30. septembra ove godine. Autori radova bavili su se identifikacijom i analizom potreba poslodavaca, analizom zakonskih okvira za studiranje i zapošljavanje studenata sa invaliditetom, problemom prelaska (tranzicije) studenata sa invaliditetom sa fakulteta na tržište rada, analizom stavova studenata i zaposlenih sa invaliditetom, kao i adaptivnim tehničkim rešenjima za rad sa studentima sa invaliditetom.

Međunarodna eLearning konferencija pružila je mogućnost da projekat postane vidljiviji u okvirima međunarodne akademske zajednice i da se podigne nivo svesti o značaju rešavanja problema kojima se bavi projekat Trans2Work.

Više informacija o ovim radovima kao i o eLearning konferenciji možete pronaći na stranicama: econference.metropolitan.ac.rs

trans2work.eu