Predstavljamo vam novitet na sprskom tržištu, koncept Boost Your Business i radionice pod nazivom ‘’Po jutru se dan poznaje’’ koje predstavljaju interaktivne vežbe i okupljaju eksperte preduzetništva, a koji uz MASTERMIND tehniku, pomoću praktičnih vežbi razmenjuju znanje i iskustva. Kurs će početi sa realizacijom od 12. juna 2018. godine, a sastoji se od 8 modula. Za svaki modul je predviđena jedna radionica koja bi bila organizovana dva puta mesečno u prepodnevnim časovima, u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu.

MASTERMIND je proces zajedničkog rada, brainstorming, brainwriting, preuzimanje odgovornosti za sprovođenje akcionih koraka, posvećenost i uključenost.

Kurs će voditi dr Tatjana Mamula, koja je docent na Univerzitetu Metropolitan i predaje marketinške predmete. Više od 20 godina se bavi istraživanjima marketinga, tržišta i javnog mnjenja. Sedamnaest godina vodila je internacionalnu istraživačku firmu MASMI. U tom periodu sprovela je veliki broj kvalitativnih i kvantitativnih istraživanja na različite teme. U preko 500 projekata u kojima je učestvovala u poslednjih nekoliko godina, Tatjana je bila vođa tima, metodolog istraživač i konsultant.

Koncept deljenja znanja nije slučajno jedan od najprimenjljivijih u svetu biznisa. Ne propustite priliku za brainstorming sa ekspertima – inovativnim putem naučićete tehnike koje će poboljšati vaše poslovne procese i odluke, pomoći vam u određivanju ciljeva i njihovom efikasnijem ispunjenju i doneti vam nove poslovne uspehe.

Iskoristite priliku za brainstorming sa ekspertima koji donosi personalizovano rešenje i znanje koje možete primeniti u vašim poslovnim procesima i vođenju vaše kompanije.

Prijavite se još danas za radionice i saznajte zašto se po jutru biznis poznaje!

Više o radionicama možete saznati OVDE
.