Prvi dan Met Mobile Challenge takmičenja na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu

5.03.2018.

U subotu 03. marta na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, održan je prvi dan takmičenja i radionice za učesnike Met Mobile Challenge takmičenja.

Pored radionica koje su imali, takmičari Met Mobile Challenge-a su bili u prilici da čuju korisna predavanja od iskusnih mentora – asistenata i studenata Fakulteta informacionih tehnologija Univerziteta Metropolitan. Učesnici su razmenili ideje o mobilnim aplikacijama koje će predstaviti na finalu takmičenja.

Pobednički tim Met Mobile Challenge takmičenja biće proglašen u subotu 17. marta 2018. godine na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, gde će biti dodeljene vredne nagrade i vaučer od 1.000€ za prvu godinu studija na Fakultetu informacionih tehnologija.

Svim učesnicima želimo puno sreće u daljem toku takmičenja!

U nastavku pogledajte atmosferu sa održanih radionica na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu: