Program mobilnosti studenata na Univerzitetu Metropolitan

27.08.2013.

Verujući da je različitost u putevima obrazovanja vrlina a ne nedostatak, olakšali smo uslove upisa na naše studijske programe studentima koji prelaze sa drugih fakulteta ili visokih strukovnih škola, u meri koju nam zakon dozvoljava.

OPŠTI USLOVI UPISA NA MASTER I OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE
1. Na studijske programe master akademskih studija, koji imaju 60 ESPB bodova, mogu se upisati kandidati koji su prethodno završili osnovne akademske studije u obimu od najmanje 240 ESPB bodova.
2. Studenti koji su završili trogodišnje osnovne akademske studije i stekli 180 ESPB, mogu se upisati na četvrtu godinu osnovnih akademskih studija, uz eventualno polaganje ispita razlike.
3. Studenti, koji su završili četvorogodišnje osnovne akademske studije (240 ESPB), a žele da upišu master akademske studije, ako su iz:
o srodne oblasti upisuju se direktno na master akademske studije
o nesrodne oblasti upisuju se na master akademske studije uz eventualno polaganje ispita razlike
Ukoliko ste zainteteresovani za transfer i nastavak studija na Univerzitetu Metropolitan možete nas kontaktirti na sledećoj email adresi: info@metropolitan.ac.rs
ili nas pozovite: 011/20-30-885