Profesorka Ana Bovan među predavačima pariskog fakulteta Weller IBS

27.01.2017.

Dekanka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan prof. dr Ana Bovan narednog semestra će biti gostujući predavač na internacionalnom programu fakulteta „Weller IBS“ u Parizu. Studentima ovog priznatog fakulteta profesorka Bovan predavaće Međunarodno poslovanje i Međunarodni marketing, a već sledećeg semestra njena predavanja obuhvatiće dodatne predmete i oblasti.

„Ovakav poziv za profesorku Bovan samo je potvrda kvaliteta njenog rada, ali i ukupnog rada Univerziteta Metropolitan, koji je prepoznat i na znatno širem akademskom tržištu Evrope. Posebno nam je važno da imamo još jednu potvrdu da našim studentima nudimo proverene programe i odabrane nastavnike i stručnjake“, istakao je prof. dr Dragan Domazet rektor Univerziteta Metropolitan.

Kombinacija akademskog i internacionalnog poslovnog iskustva, kao i posvećenost kontinuiranom istraživačkom radu bile su preporuka da prof. Bovan bude pozvana da, kao jedan od najrelevantnijih stučnjaka iz ovih oblasti, bude među istaknutim stručnjacima koji predaju na međunarodnoj visokoj školi u Francuskoj.