Profesori Univerziteta Metropolitan na Bg Media Festivalu

25.10.2017.

Na ovogodišnjem Bg Media Festivalu, koji se održava u periodu od 01. do 03. decembra 2017. godine u hotelu Crowne Plaza, učešće imaju i profesori Univerziteta Metropolitan – Katarina Kaplarski, Milica Slijepčević i Nenad Perić.

Dekan Fakulteta digitalnih umetnosti, prof. dr Katarina Kaplarski, učesnik je panel diskusije na temu „Stvaramo li medijske i komunikacijske glupane?“

Subota 02. decembra 2017. godine u periodu od 12:45 – 14:15h u sali 3.

Profesor Fakulteta digitalnih umetnosti doc. dr Milica Slijepčević, učesnik je panel diskusije na temu „Kakav marketing danas donosi najveći profit modnoj industriji?“

Nedelja 03. decembra 2017. godine u periodu od 16:00 – 17:30h u sali 2.

Profesor Fakulteta digitalnih umetnosti dr Nenad Perić, učesnik je panel diskusije na temu „Odnos novinara i PR-a“

Subota 02. decembra 2017. godine u periodu od 09:45 – 11:15h u sali 1.

Pored naših profesora, imaćete priliku da čujete stručnjake iz sfere PR-a, marketinga, menadžmenta, digitalnih komunikacija, mode, štampanih, TV i web medija. Pored domaćih panelista učesnici na ovom događaju biće i profesionalci iz Italije, Rusije, Velike Britanije, Španije, Grčke, Slovenije, Hrvatske, BiH i Crne Gore.

Više o BG media festivalu, možete videti na sajtu: http://bgmediafestival.ip.rs/sr