Profesor dr Branislav Milovanović o temi – zašto je za biznis potrebno srce

30.03.2018.

Doktor koji je broj jedan u svetu za neurokardiološke aspekte oboljenja srca, profesor Branislav Milovanović održao je predavanje na temu zašto je za biznis potrebno srce i koliko je važno da brinemo o svom zdravlju.

Prepuna sala Kongresnog centra Envoy hotela, gde su bili prisutni menadžeri, doktori, profesori, novinari i studenti, sa velikom pažnjom su pratili predavanje koje je bilo od velikog značaja za budućnost svakog pojedinca. Doktor Milovanović je skrenuo pažnju koliko je bitno da vodimo život bez stresa.

Profesorka dr Milica Slijepčević ispred Centra za komunikecije FLOU, kao organizatora FEBS Master Class-a je otvorila predavanje i pozdravila sve prisutne, i zahvalila se farmaceutskoj kompaniji Hemofarm na ukazanoj podršci. Ispred Univerziteta Metropolitan i Fakulteta za menadžment, takođe organizatora ovog nesvakidašnjeg, a veoma poučnog događaja, obratio se dekan FAM-a, profesor dr Radomir Šalić i istakao da studenti Metropolitana upravo pored znanja dobijaju i savete kako da sa što manje stresa idu kroz budućnost i poslovne izazove.

Doktor Branislav Milovanović je redovni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Bogradu, aktivni član Evropske akademije nauka i umetnosti, predavač na Univerzitetu Alma Mater Europea u Salzburgu, kao i direktor Interne klinike i Neurokardiološke laboratorije KBC „Bežanijska Kosa“.

Najčešći uzrok visokog stepena smrtnosti menadžera jeste upravo zanemarivanje sopstvenog zdravlja, zato osluškujte svoje srce i nemojte dopustiti da vreme u kome živimo bude posledica po vaš život.