Prof. Univerziteta Metropolitan, docent dr Viktor Radun, učestvovaće na V međunarodnom multidisciplinovanom kongresu o zdravom životu

25.09.2015.

Docent dr Viktor Radun, inače profesor Metropolitan univerziteta, učestvovaće na V međunarodnom multidisciplinovanom kongresu o zdravom životu, ekologiji, budućnosti čoveka i životne sredine, kao i alternativnim putevima zdravlja.

Kao predavač na ovom kongresu, koji traje od 26. – 27. septembra na SPENS-u u Novom Sadu, predstaviće temu „budućnosti interakcija čoveka i okruženja sa multidisciplinarnog aspekta novog holističkog sistema“.

Našem profesoru želimo puno sreće tokom izlaganja teme i uspeha u svemu što radi.