Prof. dr Ana Bovan među inicijatorima „Beogradskih investicionih dana 2016“

25.10.2016.

Prof.dr Ana Bovan, dekan Fakulteta za Menadžment na konferenciji Beogradski investicioni dani 2016

Na najavnoj pres konferenciji povodom oktobarskih Beogradskih investicionih dana 2016. govornici su bili Dekan Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan i predsednica CEDEF-a prof. dr Ana Bovan, pomoćnik gradonačelnika Grada Beograda Borko Milisavljević i sekretar Privredne komore Beograda Svetozar Krstić.

Na ovoj manifestaciji, čiji je idejni tvorac prof. dr Ana Bovan, biće dočekani investitori iz 20 zemalja, predstavljeni projekti iz različitih oblasti, kao što su energetika i infrastruktura vredni preko tri milijarde evra. Biće prikazan potencijal grada Beograda i gradova cele Srbije u cilju povećanja broja stranih investitora.

Investicije ne znače samo otvaranje novih radnih mesta, već i razvoj konkurentnosti privrede i mogućnost uvođenja novih, modernih tehnologija. Pozivamo i studente da prisustvuju i upoznaju se sa načinom funcionisanja medjunarodnih investicija, ili da sretnu neke od svojih budućih poslodavaca.

Više informacija možete videti na: