Produžene prijave za takmičenje Metropolitan Talenti!

11.03.2016.

S obzirom na veliko interesovanje, prijave za takmičenje Metropolitan Talenti biće produžene do 18. marta!

Ove godine, kao što je prethodno najavljeno, održava se deseti put po redu takmičenje Metropolitan Talenti koje se, od ostalih takmičenja koja organizuje Univerzitet Metropolitan, izdvaja po nagradi koja podrazumeva stipendiranje popednika takmičenja i to tokom čitavog školovanja osnovnih akademskih studija nekog od studijskih programa na jednom od naših fakulteta!

Ukoliko prepoznajete talenat iz nekih od takmičarskih oblasti, iskoristitie ovu priliku i pijavite se kako biste sebi omogućili besplatno školovanje a uz to i stekli znanja iz oblasti informacionih tehnologija, menadžmenta ili digitalnih umestnosti!

Proces i pravila takmičenja, kao i sve detalje koji mogu biti značajni, možete pronaći na linku ovde a ukoliko imate dodatnih pitanja pišite nam na mail: talenti@metropolitan.ac.rs ili nas pozovite na telefon: +381 (11) 20 30 885.