Produžene prijave za Met Mobile Challenge

2.02.2016.

Zbog velikog interesovanja Univerzitet Metropolitan i Microsoft Srbija produžili su rok za prijavu učenika i učenica srednjih škola za takmičenje Met Mobile Challenge, tako da umesto prvobitnog roka, timovi imaju priliku da se prijave do 18. februara!

Podsećamo da je Univerzitet Metropolitan obezbedio ukupno 8 vaučera u vrednosti od 1.000€ za četvorogodišnje školovanje na Fakultetu informacionih tehnologija, četiri nagrade za Beograd i četiri za Niš!

Takođe, najbolji od najboljih će dobiti specijalnu nagradu po izboru Microsoft žirija!

Sve informacije o takmičenju možete dobiti pozivom na broj +381 11 20 30 885 ili putem email-a met.challenge@metropolitan.ac.rs.

Budite u toku sa informacijama i pratite oficijalni Facebook page takmičenja – Met Mobile Challenge.

Prijavite se!

Prijave otvorene samo za Niš do 25. Februara