Prijemni rok Jun 2 – otvorene prijave do 26.06.

22.06.2015.

Metropolitan univerzitet je do sada organizovao čak četiri rana upisna roka, a pred nama je prvi redovni prijemni rok koji će se održati u subotu, 27. juna sa početkom u 12h. Svi koji žele da na vreme obezbede sebi mesto na odabranom studijskom programu Univerziteta Metropolitan, mogu se prijaviti za polaganje prijemnog do 26. juna.

Polaganje prijemnog ispita za sve studijske programe Metropolitan univerziteta organizuju se istog dana u definisano vreme, a kako izgledaju prijemni ispiti možete pogledati na ovom linku.

Prijemnog ispita su oslobođeni samo kandidati koji su već polagali prijemni ispit na nekom drugom fakultetu a koji je sličan načinu polaganja na Univerzitetu Metropolitan. Za nas je dovoljno da obavimo razgovor sa kandidatom, kao i  da saznamo šta je i kako  polagao i koliko je postigao poena na prijemnom ispitu. Međutim, mogućnost osobađanja ovih kandidata od prijemnog ispita važi samo ako se upišu na studije na našem univerzitetu  najkasnije do 31. jula 2015. godine.