Predupisni junski rok na Univerzitetu Metropolitan

24.05.2016.

Univerzitet Metropolitan organizuje rani upisni rok, za sve kandidate koji su se opredelili za neki od naših studijskih programa. Na ovaj način pružamo mogućnost da na vreme sebi obezbedite mesto i da napravite prvi korak ka Vašoj uspešnoj karijeri.

Odabirom nekog od programa Univerziteta Metropolitan, budući studenti su zasigurno napravili dobar izbor, jer naši studijski programi pružaju znanje kakvo je neophodno jednom stručnjaku, trenutno i u budućnosti.

Svaki program definisan je da obezbedi znanja, veštine i kompetencije na visokom akademskom i profesionalnom nivou, u skladu sa priznatim međunarodnim standardima (IEEE/ACM za oblast informatike) i po uzorima programa najboljih univerziteta u svetu. Obzirom na ovu činjenicu, diplomirani studenti našeg Univerziteta nemaju problem pri zapošljavanju. Veštine koje stiču tokom studiranja čini ih traženim kadrom i pre završetka samih studija.

Na sajtu www.metropolitan.ac.rs možete pronaći pripremne zadatke iz matematike, menadžmenta i detalje o besplatnim radionicama iz crtanja!

Junski rani upisni rok održaće se 18. juna u 12 časova.

Prijemni ispiti organizuju se u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu, kao i u Poslovno-obrazovnom centru u Nišu.

Prijavite se, iskoristite priliku i dobro se pripremite za korak napred u svom obrazovanju!