POZIV NA PREDAVANJE „ADAPTIVNO UČENJE KOD OSOBA SA CELEBRALNOM PARALIZOM“

10.03.2016.

Pod sloganom „Sedam svetskih čula“, i ove godine održaće se Nedelja svesti o mozgu od 14. do 20. marta 2016. godine – jedina manifestacija u celini posvećena fascinantnim tajnama čovekovog mozga. Obuhvatiće brojna zanimljiva predavanja iz oblasti neuronauka, tribine, posete laboratorijama, interaktivne radionice i izložbe, festival kratkog filma i bogat program posvećen najmlađima.

Univerzitet Metropolitan u saradnji sa Studentskom sekcijom za neuronauke, Društva za neuronauke Srbije ima čast da Vas pozove da prisustvujete predavanju „Adaptivno učenje kod osoba sa celebralnom paralizom“. Predavač je asistent Fakulteta informacionih tehnologija MSc Valentina Paunović.

Predavanje će se održati u utorak 15. marta u 17h u Galeriji nauke i tehnike Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) u ulici Đure Jakšića 2 u Beogradu, u okviru manifestacije Nedelja svesti o mozgu 2016. koje se ove godine održava pod sloganom Sedam svetskih čula.

Nedelju svesti o mozgu već šestu godinu zaredom organizuju mladi naučnici i entuzijasti Studentske sekcije Društva za neuronauke Srbije, uz podršku Dana fondacije.

Zvaničan program manifestacije možete pogledati OVDE.