Udruženje 12p i Univerzitet Metropolitan održavaju još jednu u seriji besplatnih predavanja „JAVAshluk://pOSTANI PROGRAMER“ koja imaju za cilj da razreše nedoumice vezane za izbor programskog jezika. Predavanja su prvenstveno namenjena onima koji bi da pOSTANU, ali i za one koji bi da OSTANU programeri. pOSTANI PROGRAMER: C# vs Python se održava u nedelju 22. aprila sa početkom od 14h u prostorijama Univerziteta Metropolitan.

Predavanje drže Grandmasteri „najtajajnijeg” Udruženja 12p tako da su i najteža pitanja dozvoljena. Predavanje je na engleskom jeziku, jer je jedan od Grandmastera 12p-a iz Holandije. Takođe, kao i uvek, Udruženje 12p ima i tajne goste koji možda mogu odneti prevagu jednog od programskih jezika.

Grandmaster dr KUKURU3 nije „doktor“ samo za game development. U ovoj nadasve zanimljivoj priči, saznaćete kako se posle završenih studija medicine Goran Lalić (gamedev KUKURU3) „obreo“ na freelance portalu koji okuplja 3% najboljih developer-a na svetu, baveći se onim što najviše voli – pravljenjem igara. Goran će objasniti kako su na njegovu karijeru neočekivano uticali C#, C++ i Unity3D engine i na koji način su oni povezani.

Grandmaster Python-a, legendarni Robert Van Geel koji je tvorac softvera i holandske kompanije koja već 20 godina pomaže malim i velikim kompanijama u prikupljanju podataka u cilju istraživanja tržišta. Robert će podeliti svoje ogromno iskustvo i holističku sliku na programiranje, otvoriti neke „crne kutije” i objasniti zašto je Python bio izbor u izradi sopstvenog uspešnog softvera.

PRIJAVI SE >

• AGENDA:
  • 1. Predstavljanje predavača

• 2. Zašto je C#/Python programski jezik bio izbor predavača
  •

• 3. Navođenje argumenata o prednosti, manama i različitostima C# i Python programskih jezika
  •

• Dođite da saznate više o programskom jeziku koji vas zanima ili ukoliko već koristite C# ili Python razrešite neke nedoumice ili doprinesete diskusiji 12p Grandmaster-a programiranja.