Postani najtraženiji menadžer na tržištu –  E-commerce menadžer

Postani najtraženiji menadžer na tržištu – E-commerce menadžer

18.01.2018.

Internet prodaja neverovatnom brzinom prerasta klasičan vid kupovine, zato menadžeri online prodaje (E-commerce) spadaju u jedne od najtraženijih kadrova na tržištu rada, bez koga kompanije neće moći uspešno i profitabilno da posluju.

Univerzitet Metropolitan u saradnji sa Zoranom Milidrag, Regional Head of E-commerce za koncepte Sport Vision i Buzz, je pripremio kurs pod nazivom „Nauči da vodiš internet prodavnicu“. Kurs počinje 13. marta 2018. godine na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, gde će se održavati radionice u kombinaciji sa online nastavom, koje će moći da se prate uživo ili putem live stream-a.

Cilj kursa je da polaznicima prenese kompletno znanje, neophodno za uspešno obavljanje posla E-commerce menadžera (Menadžera online prodaje). Kurs je namenjen svima koji žele da nauče kako se na pravi način i uz pomoć kojih alata uspešno vodi internet prodavnica, jer je to zanimanje budućnosti. Takođe kurs mogu pohađati i oni koji imaju, ili nemaju iskustvo, ali ih zanima oblast marketinga, vole i provode dosta vremena na društvenim mrežama i imaju ideju za pokretanje sopstvenog ili unapređenje već postojećeg biznisa.

Stečeno znanje ćete moći odmah da primenite u praksi, jer će najboljim polaznicima biti omogućena stručna praksa i eventualno zaposlenje. Prijavite se i za dva meseca postanite najtraženiji menadžer na tržištu.

Više o samom kursu možete pogledati OVDE >>