pOSTANI FREELANCER – nova radionica na Metropolitanu

1.06.2018.

U subotu 09. juna 2018. godine, sa početkom od 18h do 20h na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, u organizaciji 12p i Univerziteta Metropolitan, održaće se još jedna jedinstvena” i besplatna radionica na kojoj ćete dobiti nove informacije o aktuelnim freelance poslovima, odnosima sa klijentima, pravnim aspektima, ali i kako možete povećati svoje šanse da budete primećeni na portalima i ostvarite značajne prihode.

U susret danu žena, koje se bave informacionim tehnologijama, na radionici će biti kao predavač i posebna gošća, koja će vas inspirisati svojom pričom i pokrenuti da preduzmete ovaj karijerni korak.

• Najbrže do sada sažimanje prethodnih radionica
  • Kako pokrenuti uspešan blog uz iskustva samohrane majke
  • Saveti za učenje i preokrete u karijeri
  • Kako raditi ono što volite i „zapušiti“ usta okolini svojim uspehom
  • Deljenje iskustava sa klijentima različitih nacionalnosti
  • Pravni aspekti, prilivi i komunikacija sa klijentima

pRIJATELJI i gosti Udruženja 12p koji će redom dati odgovore na ova pitanja su:

Vladana Stanojević – autor je sajta Sačekaj malo – dnevnik Supermame, u kome prepričava svoja iskustva kao samohrane majke. Imala je nekoliko karijernih zaokreta. Bavila se administrativnim poslovima, bila je književni prevodilac sa francuskog jezika za naše eminentne izdavače za koje je prevela desetak knjiga. Radila je klasičan marketing za velike kompanije, ali i za agencije, kao i freelance poslove iz oblasti digitalnog marketinga. Za vreme dvogodišnje freelance karijere radila je kao copywriter i social media manager za domaće i strane klijente. Poslednjih godina je regionalni menadžer baze podataka za jednu veliku međunarodnu organizaciju. Govoriće o motivaciji za preokrete u karijeri, o tome šta razlikuje mlade ljude od starih ljudi. Govoriće o tome šta je nju motivisalo da pokrene sopstvene sajtove, na koji način je pristupila tim projektima. Na samom kraju izlaganja, otkriće koju je korist ona imala od realizacije svojih projekata, a koju korist polaznici ovog kursa mogu da imaju od ulaska u svet blogosfere i zašto preporučuje da deo svog vremena i sposobnosti usmere u tom pravcu.

Miloš Đurđević – freelancer sa preko 5 godina iskustva i nekoliko nagrada za rad na kratkim animiranim filmovima. Tradicionalni animator, art direktor na par projekata, ilustrator i strip crtač. Širokog radnog iskustva, kako u okviru firme, tako i kao samostalni umetnik. Inovativan još od osnovne škole kada je nastavu gledao umetničkim očima, dokazao je svom okruženju da od nečega što je bio hobi i gubljenje vremena” za okolinu, može da se napravi jako uspešna karijera, osvoje nagrade i uz dobre prihode zasnuje porodica. Kao freelancer, radio је za brojne klijente raznih nacionalnosti i samim tim je obogaćen (a i oštećen) raznim iskustvima koja će podeliti u svom duhovitom predstavljanju sa učesnicima radionice.

Budući da je najtajajnije Udruženje na ovim prostorima i šire, i ovoga puta najtajajnije Udruženje 12p ima čak dva tajna gosta. Jednog za sva pitanja vezana za pravne aspekte poslovanja i drugog čije ćemo izlaganje držati u tajnosti do početka same radionice. Članovi Udruženja 12p dodatno će rezimirati gradivo odnosno prezentacije sa prethodnih radionica.

Tokom 13 godina postojanja, Univerzitet Metropolitan je stvorio stručnjake u oblasti dizajna, menadžmenta i informacionih tehnologija. Mnogi od njih su danas uspešni preduzetnici koji predstavljaju budućnost društva i razvitka domaće ekonomije. Njihovo znanje i ideje uspeli su da primene na izuzetno konkurentnom tržištu, sarađujući kako sa domaćim privrednicima tako i sa kompanijama iz celog sveta.

Očekujemo vas u subotu 09. juna na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, koji se nalazi u okviru Sportsko rekreativnog centra „Milan Gale Muškatirović“ (25. maj) na samoj obali Dunava, da vam jasno damo do znanja zašto da pOSTANETE FREELANCER-I.

Prijavite se za besplatnu radionicu pOSTANI FREELANCER >>