pOSTANI FREELANCER – besplatna radionica na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu

8.12.2017.

U nedelju 17. decembra 2017. godine, sa početkom od 14h do 18h na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, održaće se jedinstvena i besplatna radionica u organizaciji Udruženja 12p i Univerziteta Metropolitan na kojoj svi učesnici radionice mogu odmah pristupiti izradi freelance profila „step by step“.

Teme kroz koje će se proći tokom radionice su:

• Freelancer – prednosti i mane?
  • Različiti portali – koji izabrati?
  • Profil – kako se pravilno predstaviti?
  • Prvi klijent – kako dobiti referencu?
  • Novčani priliv – pravni aspekti razvoja poslovanja

Kao i PRAKTIČNA RADIONICA na kojoj svi učesnici mogu odmah pristupiti izradi profila na FREELANCE PORTALU PO IZBORU.

Predavači iz Udruženja 12p koji će preneti svoje znanje i iskustvo u okviru radionice su:

Milan Jerković – Iako mlad, za 4 godine preko prethodnih freelance poslova je pronašao trajno mesto u razvojnom timu Chat Bot developer-a u kompaniji Spartans AI. Milan govori o svom iskustvu pri radu na freelance portalima. Takođe podučava kako napraviti profil koji će lako doneti angažman i stabilan prihod. Svaki učesnik obuke će dobiti savet i pomoć od Milana pri kreiranju profila.

Mirko Kiković – Iskustvo tokom 8 godina u kompanijama Voda Vrnjci, Beohemija, VIP mobile, MD (Henkel) od početnih do pozicija Direktora prodaje i Pomoćnika Generalnog Direktora koristio je za praksu konsaltinga, radio kao talent partner za najveći freelance portal za programere, a za potrebe ove edukacije i sam postao freelancer. Mirko govori o različitim freelance portalima i načinu komunikacije sa potencijalnim klijentima.

Takođe Udruženje 12p ima i tajnog gosta, koji će navesti 9 koraka za kreiranje Freelance profila i objasniti pravne aspekte poslovanja.

Tokom 12 godina postojanja, Univerzitet Metropolitan je stvorio stručnjake u oblasti dizajna, menadžmenta i informacionih tehnologija. Mnogi od njih su danas uspešni preduzetnici koji predstavljaju budućnost razvitka domaće ekonomije. Njihovo znanje i ideje uspeli su da primene na izuzetno konkurentnom tržištu, sarađujući kako sa domaćim privrednicima tako i sa kompanijama iz celog sveta.

Očekujemo vas u nedelju 17. decembra na Univerzitetu Metropolitan, koji se nalazi u okviru Sportsko rekreativnog centra „Milan Gale Muškatirović“ (25. Maj) na samoj obali Dunava.

PRIJAVITE SE