„Panel lidera“ – SVA Agencija

25.03.2016.

U četvrtak, 24. marta 2016. godine održano je drugo po redu gostujuće predavanje u okviru projekta „Panel lidera“ koji organizuje Fakultet za menadžment Univerziteta Metropolitan.

Predavanje na temu „Kako izbeći krizne situacije u kolektivu?“ održala je dr Sanja Vučinić, direktorka za odnose sa klijentima u SVA Communication Agency.

Studenti su imali priliku da čuju šta predstavlja krizna situacija u kompaniji i kako se ona reflektuje na njene poslovne rezultate.

Dr Sanja Vučinić se već deset godina uspešno bavi odnosima s javnošću, strateškim planiranjem, upravljanjem projektima u oblasti marketinga i upravljanjem i koordinacijom agencijskih sektora što je studentima pružilo mogućnost da kroz diskusiju čuju primere iz prakse.

U nastavku možete pogledati kako je bilo na predavanju.