Otvoreni seminar – Javni nastup na Univerzitetu Metropolitan u Nišu

12.07.2016.

Na Univerzitetu Metropolitan u Nišu u četvrtak, 14. jula 2016. godine u 17.30h održaće se besplatan seminar na temu – Javni nastup.

Sa pravilima, tajnama i prednostima uspešnog javnog nastupa posetioce će upoznati, prof. dr Ana Bovan, Dekanka Fakulteta za menadžment.

Prof dr. Ana Bovan radila je kao savetnik u brojnim predsedničkim i drugim političkim kampanjama u zemlji i inostranstvu i kao dugogodišnji savetnik za poslovne lidere i kompanije.

Profesorka Bovan je autor više knjiga iz oblasti komunikacija i česti je govornik i moderator na međunarodnim i domaćim konferencijama.

U današnjem konkurentnom poslovnom svetu, u uslovima čestih političkih i ekonomskih promena, poznavanje komunikacijskih veština važnije je nego ikada, jer su upravo one osnov su na kojem su izgrađene mnoge uspešne karijere, kompanije, pa i države.

Ne propustite priliku da dođete na Univerzitet Metropolitan u Nišu u četvrtak 14. jula u 17.30h  i od vodećeg stručnjaka u Srbiji čujete savete, postavite pitanja i steknete korisna znanja o svemu što čini uspešan javni nastup.

Očekujemo vas!