Otvorena izložba radova profesora Fakulteta digitalnih umetnosti u galeriji Pro3or – „Exquisite Corpse”

8.05.2017.

Petak 5. maj 2017. godine, sa početkom od 18h u galerija Pro3or, bio je rezervisan za otvaranje izložbe zajedničkih i samostalnih radova profesora Fakulteta digitalnih umetnosti sa Univerziteta Metropolitan, pod nazivom „Exquisite Corpse”.

Prelep ambijent i prostor galerije Pro3or bio je ispunjen kako slikarskim radovima, tako i animacijama koje su predstavili profesori, umetnici, svi iz različitog domena dizajna, koji su upotrebili različite forme i medije, a opet bili kao celina za izložbu „Exquisite Corpse“ (Cadavre exquis), koja nosi naziv još iz nadrealističkog pokreta iz 1925. godine.

Izložba je otvorena do 12. maja, sa radovima koji nikoga neće ostaviti ravnodušnim svojom pričom i konceptom različitih ličnosti – umetnika – profesora. Pozivamo vas da posetite izložbu „Exquisite Corpse” u galeriji Pro3or (Koče Popovića br. 9).