Otvoren julski upisni rok na Univerzitetu Metropolitan

29.06.2015.

Nakon završenog junskog prijemnog roka koji se održao u subotu, 27. juna u 12h, otvorena je prijava za sledeći, julski prijemni rok koji će se obaviti u petak, 10. jula sa početkom u 12h. Prijava za ovaj rok otvorena je do 09. jula. Preporučujemo da se zainteresovani kandidati prijave i na vreme sebi obezbede mesto na željenim studijama.

Polaganje prijemnog ispita za sve studijske programe Metropolitan univerziteta organizuju se istog dana u definisano vreme, a kako izgledaju prijemni ispiti možete pogledati na ovom linku.

Prijemnog ispita su oslobođeni samo kandidati koji su već polagali prijemni ispit na nekom drugom fakultetu a koji je sličan načinu polaganja na Univerzitetu Metropolitan. Za nas je dovoljno da obavimo razgovor sa kandidatom, kao i  da saznamo šta je i kako  polagao i koliko je postigao poena na prijemnom ispitu. Međutim, mogućnost osobađanja ovih kandidata od prijemnog ispita važi samo ako se upišu na studije na našem univerzitetu  najkasnije do 31. jula 2015. godine.