Ostvarite popust na omiljeni profesionalni kurs

9.09.2015.

Univerzitet Metropolitan u svom sastavu ima Proakademiju koja nudi preko 200 profesionalnih kurseva iz oblasti informacionih tehnologija, menadžmenta i dizajna. Cilj Proakademije je da zainteresovanima pruži stručno znanje i to iz oblasti koje su danas najtraženije na tržištu rada i koje svakako donose zagarantovan posao.

Kako biste i vi uspeli da nadogradite svoje znanje, Proakademija Univerziteta Metropolitan vam nudi mogućnost da ostvarite 20% popusta na kurs koji vas najviše interesuje. Za vas smo u okviru online stručnog usavršavanja odabrali 50 najatraktivnijih kurseva koji su na našoj Facebook stranici Profesionalni kursevi Univerziteta Metropolitan predstavljeni u vidu plakata. Onaj plakat koji do kraja meseca bude imao najveći broj lajkova predstavljaće kurs sa ostvarenim popustom. Popust će važiti za sve zainteresovane polaznike koji se upišu u periodu od 01. do 15. oktobra.

Na vama je da na vreme usavršite svoje profesionalno znanje, a na nama je da vam to znanje verno prenesemo.

proakademija.metropolitan.ac.rs
proakademija@metropolitan.ac.rs