Održano inspirativno predavanje Maure Sweeney na Univerzitetu Metropolitan

23.11.2017.

U okviru „Panel lidera“ koje tradicionalno organizuje Univerzitet Metropolitan, održano je motivaciono predavanje Maure Sweeney novinarke i uspešne poslovne žene iz Sjedinjenih Američkih Država.

Fenomenalan govornik, Maura Sweeney je inspirisala studente svojim predavanjem i dala im vetar u leđa sa činjenicom da smo svi mi jedinka za sebe, da treba čuvati svoju individualnost, težiti ka ciljevima koje sebi zacrtamo i da nikada ne odustajemo od svojih želja.

Maura je održala svoja motivaciona predavanja u preko 60 država i sa velikim entuzijazmom se vratila u Srbiju po treći put i održala predavanje na Univerzitetu Metropolitan.

U okviru govorništva na međunarodnim događajima, liderskim konferencijama i univerzitetima kako u Sjedinjenim Američkim Državama, tako i van njih, Maura je bila gost u stotinama medijskih kuća. Korišćenjem reflektivnih pitanja i anegdota utemeljenih na ličnom iskustvu, Maura podstiče nove oblike razmišljanja koja nisu predstavljena na tipičan način.

Profesorka Fakulteta za menadžment, Tatjana Mamula je omogućila studentima da čuju fenomenalno predavanje motivacione govornice Maure Sweeney. Univerzitet Metropolitan je još jednom pokazao da kroz vannastavna, gostujuća predavanja, studentima prenosi iskustva najboljih i najuticajnijih stručnjaka iz celog sveta.