Održana konferencija “International Bussiness Leaders in Serbia” na Univerzitetu Metropolitan

12.05.2016.

U četvrtak, 12. maja 2016. godine održana je konferencija u okviru projekta  “Metropolitan Leadership Panel” koji je organizovao Fakultet za menadžment, Univerziteta Metropolitan na čelu sa Dekanom, prof Anom Bovan.

Na konferenciji je bilo reči o izazovima koji vođama postavljaju kulturološke i jezičke razlike, načinima na koji rešavaju probleme i stvaraju pobedničke timove, a naši studenti i gosti imali su priliku da prisustvuju predavanjima uspešnih panelista iz sveta biznisa i ostvare interaktivnu komunikaciju sa liderima koji su inovativi, preduzetni i rade u međunarodnom okruženju.

Uspešni panelisti iz sveta biznisa koji su bili naši gosti su:

Patrick Geeraert – Kenzai

dr Maurizio Valla – DDOR Novi Sad

Francois Debergh – Veolia

Francois Allain – Sade

Lideri iz sveta biznisa  podelili su svoja poslovna iskustva i svoja znanja kroz odgovore na mnogobrojna pitanja studenata, profesora i svih onih koji su danas bili naši gosti.

U nastavku možete pogledati kako je bilo na predavanju.