Održan Open day Master studija Marketing menadžmenta – „Master Class“

12.04.2016.

Otovoreni dan Master studija Marketing menadžmenta – „Master Class“ održan je u subotu 09. aprila 2016. u prostorijama Univerziteta Metropolitan.

Dekanka Fakulteta za menadžment dr Ana Bovan, pozdravila je sve prisutne i zajedno sa profesorima dr Tatjanom Mamulom, dr Milicom Slijepčević i dr Vladimirom Madićem, održala predavanja iz oblasti menadžmenta.

Nakon toga, profesori su zajedno sa trenutnim i budućim studentima Master studija Marketing menadžmenta diskutovali o temama kao što su – strateški marketing, pregovaranje, lobiranje, oglašavanje, istraživanje tržišta, ponašanje potrošača, komunikacija i odnosi sa javnošću.

Ovom prilikom svi prisutni su imali šansu da saznaju nešto više o Univerzitetu Metropolitan i Fakultetu za menadžment.

Takođe, kolege sa Fakulteta digitalnih umetnosti su omogućili svim učesnicima profesionalno fotografisanje za CV.