Održan je 12. sajam obrazovanja EDUfair na kojem je učestvovao i Univerzitet Metropolitan

10.03.2015.

06. i 07. mart 2015. godine u Hotelu Crowne Plaza (ex Continental) u Beogradu, održao se 12. po redu EDUfair™. Na ovogodišnjem sajmu bilo je prisutno oko 80 visokoobrazovnih institucija iz Srbije i inostranstva. Na štandu našeg Univerziteta posetioci sajma mogli su da se informišu o studijskim programima na osnovnim, master i doktorskim studijama, kao i o tradicionalnom i online studiranju, ali i brojnim takmičenjima koje nudimo za sve srednjoškolce.

Tradicionalno, na svakom sajmu obrazovanja Univerzitet Metropolitan organizuje sajamsku nagradnu igru. U ovoj akciji su učestvovali učenici III i IV razreda srednjih škola, popunjavajući anketu. Nakon završenog sajma, izvlači se jedna anketa. Učenik čija je anketa izvučena dobija vaučer u vrednosti od 1000€ za četvorogodišnje osnovne akademske studije na našem Univerzitetu.

There are no photos with those IDs or post 11707 does not have any attached images!

Danas na Univerzitetu u Beogradu, naš marketing tim je izvukao ovogodišnjeg dobitnika. Ovogodišnji dobitnik sa sajma „EDUfair“ je Tamara Pantić, učenica XIII beogradske gimnazije. Tamara je osvojila vaučer u vrednosti od 1000€ za četvorogodišnje studije na studijskom programu Grafički dizajn. Tamari, kao budućoj koleginici, želimo dobrodošlicu na Univerzitet Metropolitan i puno upseha na studijama.

Pogledajte na slikama atmosferu koja je vladala na štandu našeg Univerziteta tokom sajma obrazovanja.