Obrazovni sistem EQUILIBRIO: Metropolitan Talenti ove godine postaju poliglote!

26.04.2018.

Osim što su talenti za IT, dizajn i menadžment, srećni smo što vas obaveštavamo da Metropolitan Talenti ove godine postaju i poliglote! Najveće takmičenje Univerziteta Metropolitan je ove godine podržao i Obrazovni sistem EQUILIBRIO, koji je već punih 18 godina jedna od najpoznatijih i najuglednijih institucija za učenje stranih jezika na teritoriji grada Beograda.

Za 6 pobednika takmičenja Metropolitan Talenti, Obrazovni sistem EQUILIBRIO je obezbedio vredne nagrade: 6 Premium kurseva stranog jezika po izboru, koje će pobednici moći da iskoriste u periodu koji njima bude najviše odgovarao, i to na jednoj od 12 atraktivnih gradskih lokacija, sve u skladu sa predstojećim akademskim obavezama i studentskim tempom života koji im ubrzo sledi.

Univerzitet Metropolitan školuje najtraženije obrazovne profile ne samo na domaćem, nego i na svetskom tržištu rada, i zbog toga je poznavanje stranih jezika u današnjem poslovnom svetu postalo imperativ. Zato ovaj početak saradnje između Univerziteta Metropolitan i Obrazovnog sistema EQUILIBRIO samo još jednom potvrđuje činjenicu da je kod nas – student u centru pažnje.

Saznajte više o Obrazovnom sistemu EQUILIBRIO ovde.