Obezbedi svoju budućnost – Prijavi se na vreme!

23.06.2015.

U saradnji  sa Univerzitetom Metropolitan, Innovative Software Technologies  nudi budućim studentima – brucošima koji upišu OAS Softversko inženjerstvo ili OAS Informacione tehnologije stipendije od 10.000 dinara mesečno i besplatno studiranje.

Od ove godine u saradnji sa firmom Innovative Software Technologies pokrenuto je dualno obrazovanje koje spaja formalno, univerzitetsko obrazovanje i neformalno sticanje primenljivih stručnih znanja i veština, radom studenta na praktičnim problemima u firmama.

Ovo je prava prilika da studenti nešto zarade, radeći za firmu određeni broj sati nedeljno, dok istovremeno studiraju. To može biti u obliku stipendije, plaćene školarine ili honorara preko Omladinske zadruge.

Pozivamo buduće studente koji žele ozbiljno da studiraju Softversko inženjerstvo ili Informacione tehnologije i da istovremeno studiraju i rade, a da im fimra plati školarinu i daje 10.000 dinara svakog meseca u vidu stipendije – da pogledaju detaljnije konkurs na ovom linku i da se prijave. Prijava je otvorena do 27. juna!