Novo takmičenje za sve srednjoškolce iz oblasti dizajna: „Zagrizi“

30.10.2014.

Univerzitet Metropolitan i Sistem:i Solution Expert pozivaju sve srednjoškolce da se prijave na takmičenje ZAGRIZI koje će se održati 15. novembra 2014. godine. Takmičenje je predviđeno za sve one koji žele da se takmiče iz oblasti dizajna koristeći sledeće softvere:

• Garage band
  • Finale cut
  • Photo booth
  • Keynote

Svakom prijavljenom takmičaru biće poslat tutorijal uz pomoć kojeg može lakše da se upozna sa programima/softverima koji će se na takmičenju koristiti. Tema takmičenja svim učesnicima biće poznata nekoliko dana pre početka takmičenja. Takmičari će imati 6 sati da kreiraju svoju ideju na zadatu temu. Najvažnije je da takmičari budu kreativni jer će upravo najkreativnije idejno rešenje odneti pobedu.

Sugestija je da svi zainteresovani prijavu izvrše što pre, jer je broj takmičarskih mesta ograničen.

KRITERIJUMI ZA TAKMIČENJE

Takmičnenje obuhvata maksimalno 88 učesnika, odnosno 22 timova sa po 4 takmičara. Takmičari mogu da se prijave sa već oformljenim timom, ali i kao pojedinci gde će na kraju prijava organizacioni tim da formira timove naknadno od prijavljenih pojedinaca.
Kriterijumi na osnovu kojih će se odrediti najbolje idejno rešenje na takmičenju, na osnovu koje pobednički tim aplicira za glavnu nagradu koju dodeljuje Univerzitet Metropolitan, su sledeći:

1. Kreativnost i inovativnost (60%)
  2. Primenljivost (20%)
  3. Prezentacija ideje (20%)

TEMA

Tema takmičenja biće zvanično saopštena svim prijavljenim kandidatima nekoliko dana pre početka održavanja takmičenja.

NAGRADE

Nagrada Univerziteta Metropolitan

Univerzitet Metropolitan je obezbedio ukupno 4 vaučera u vrednosti od 1000€ za četvorogodišnje studije na Fakultetu digitalnih umetnosti. Vaučeri će biti dodeljeni svakom članu pobedničkog tima.

Specijalna nagrada kompanije Sistem:i

• Za I osvojeno mesto iPad mini WiFI 32 GB silver  – md532hc/a
  • Za II osvojeno mesto iPod Shuffle 2GB – md775bt/a
  • Za III osvojeno mesto vaučer za kupovinu sa 5% popusta

TUTORIALI

Prijava za takmičenje otvorena je od 07. oktobra 2014.

ELEKTRONSKA PRIJAVA