Nezaboravna apsolventska noć studenata Univerziteta Metropolitan

20.06.2018.

Budući menadžeri, dizajneri i IT-jevci, studenti IV godine Univerziteta Metropolitan iz Niša i Beograda, proslavili su svoje apsolventsko veče i obeležili svoje četvorogodišnje školovanje i druženje.

U Nišu je apsolventska proslava održana u restoranu Amerikanac, gde su uz studente bili profesori i zaposleni sa Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan. Uz druženje i prijatan ambijent restorana, prisutne je zabavljao poznati niški bend Crne mambe”. Puno smeha, pesme i igre obeležilo je ovo veče, a studenti su se prisetili i svojih nestašluka, kao i zajedničkih druženja koja će se sigurno nastaviti i u budućnosti.

Studenti Univerziteta Metropolitan iz Beograda su svoju apsolventsku noć proslavili u prelepom Hotelu Metropol Palace. Zajedno sa profesorima, ali ovaj put van fakulteta, predavanja i predstojećih ispita, studenti su nastavili druženje uz muziku i dobro raspoloženje. Fenomenalna atmosfera i pozitivna energija je bila presudna da se svi zajedno zabavljaju do kasno u noć.

Želimo svim našim studentima perspektivnu i uspešnu budućnost, i sigurni smo da će na najbolji način iskoristiti četvorogodišnje znanje, životne savete i sve one male tajne koje su dobili od profesora sa Metropolitana.