Naučite uspešno i profitabilno da kreirate Google AdWords kampanje

26.02.2018.

Ukoliko želite da naučite kako se plasira pravi internet sadržaj, pravoj osobi, u pravo vreme, kao i kako da Google AdWords umesto vas „dovodi“ potrošače koji su zainteresovani za vaš brend, upišite novi kurs u okviru ProAkademije Univerziteta Metropolitan pod nazivom „Kreiraj profitabilnu Google AdWords kampanju“.

Cilj kursa je sticanje osnovnih informacija i veština koje su potrebne da bi se uspešno i profitabilno postavljale kampanje na Google AdWords platformi. Polaznici kursa će savladati tehnike i alate koji će potpuno izmeniti njihov pogled na Internet oglašavanje. Tokom osmonedeljnog kursa uz predavača Sonju Jovović, vlasnicu Profy Multi Media, agencije za oglašavanje i edukaciju sa višegodišnjim iskustvom, polaznici će imati priliku da nauče dobro čuvane „tajne“ i najnovije trendove Google AdWords-a i dobiju praktična iskustva.

Personalizacija predstavlja jedan od osnovnih savremenih principa prodaje, kao i način da se izgradi lojalnost, precizno targetira ciljna grupa i utiče na ponašanje u budućoj kupovini. Naučite da plasirate pravi Internet sadržaj – savladajte Google Ads!

Više o samom kursu možete pogledati OVDE >>