Naš profesor dr Milan V. Mihajlović  predsednik žirija na takmičenju „2. International Fajr Cup-a“ u Iranu

Naš profesor dr Milan V. Mihajlović predsednik žirija na takmičenju „2. International Fajr Cup-a“ u Iranu

21.03.2017.

Već drugu godinu profesor sa Fakulteta za menadžment u sportu Univerziteta Metropolitan, dr Milan V. Mihajlović učestvuje kao predavač, a ove godine i kao predsednik žirija na “2. International Fajr Cup-u“ u iranskom gradu Ahvaz. Ovo se smatra značajnim takmičenjem, jer je prošlogodišnji kup bio kvalifikacija za Olimpijske igre.

Pre takmičenja je održan dvodnevni seminar na kome je učestvovalo 100 učesnika iz 12 zemalja. Na poziv iranske strane, profesor dr Milan V. Mihajlović je već drugu godinu predavač na ovom takmičenju zajedno sa njihovim predstavnicima nacionalne Anti-doping agencije. Nakon toga naš profesor je imao tu čast da bude i predsednik žirija celokupnog takmičenja.

Takmičenje je otvorio Guverner provincije Huzestan, što se u Iranu smatra jako značajnim, jer je dizanje tegova nacionalni sport.

U nastavku možete pogledati fotografije sa ovog prestižnog takmičenja –