Na Univerzitetu Metropolitan u Nišu održano predavanje Džerija Holsopla na temu multimedije

7.12.2017.

Na Univerzitetu Metropolitan u Nišu, održano predavanje Džerija Holsopla iz Sjedinjenih Američkih Država na temu multimedije, koje je organizovano u okviru KreNi konferencije.

Džeri Holsoplo je doktorirao iz oblasti medija i komunikacija i osamnaest godina predaje na Univerzitetu u Virdžiniji, vizuelnu i komunikacijsku umetnost. Radio je kao režiser i producent u “Mennonite Media” u Virdžiniji i imao preko 20 umetničkih izložbi. Učestvovao je i u programu “Artist in Residence” u Vašingtonu.

Mnogobrojni studenti, profesori i saradnici u nastavi, imali su priliku da čuju zanimljivo predavanje od strane eksperta kao što je Džeri Holsoplo. Predsednik Univerziteta Metropolitan, profesor dr Dragan Domazet je zajedno sa direktorom Poslovno-obrazovnog centra UM-a iz Niša, profesorom Goranom Stamenovićem, takođe ispratio predavanje počasnog gosta iz Amerike.