Na Univerzitetu Metropolitan u Nišu održan je otvoreni seminar na temu – Javni nastup

15.07.2016.

Na Univerzitetu Metropolitan u Nišu u četvrtak, 14. jula 2016. godine u 17.30h otvoreni seminar na temu – Javni nastup.

Zavidna i korisna iskustva koja je sticala kao savetnik u brojnim predsedničkim i drugim političkim kampanjama u zemlji i inostranstvu kao i iskustva iz perioda kada je bila dugogodišnji savetnik za poslovne lidere i kompanije, prisutnima je prenela Dekanka Fakulteta za menadžment, prof dr. Ana Bovan.

U današnjem konkurentnom poslovnom svetu, u uslovima čestih političkih i ekonomskih promena, poznavanje komunikacijskih veština važnije je nego ikada, jer su upravo one osnov na kojem su izgrađene mnoge uspešne karijere, kompanije, pa i države.

U prepunoj sali, tražilo se mesto više. Publika je bila u prilici da na ovom interaktivnom predavanju sa prisutnima razmeni svoja iskustva i strahove od javnog nastupa.

Profesorka Bovan prisutnima je sažeto prenela i iskustva iz ugla autora više knjiga iz oblasti komunikacije, ali i iskustva koja je stekla kao govornik i moderator brojnih međunarodnih i domaćih konferencija.

Na kraju seminara prisutni su imali priliku da iznesu svoje mišljenje o tome šta je na njih ostavilo najveći utisak na seminaru i da direktno od prof.dr. Ane Bovan dobiju odgovore na sve ono što ih interesuje iz oblasti javnog nastupa.

U nastavku pogledajte kako je protekao seminar na temu JAVNI NASTUP: