Na Univerzitetu Metropolitan održano predavanje na temu „Kako napisati CV i motivaciono pismo“

17.12.2015.

U sredu 9. decembra 2015, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu sa početkom u 18 časova, odžano je predavanje na temu „Kako napisati CV i motivaciono pismo“.

Predavač Olivera Milenković (AIESEC alumni sa višegodišnjim iskustvom u oblastima HR-a i marketinga), održala je veoma korisno i interesantno predavanje o tehnikama pisanja CV-a i motivacionog pisma. Preko sto učesnika je na zanimljiv i inovativan način saznalo o novim metodama pisanja CV-a i svemu onome što će im u budućnosti znatno olakšati i omogućiti brže zaposlenje.

Učesnici su bili veoma zadovoljni predavanjem i najavili svoj dolazak i na buduća predavanja koja se organizuju pod pokroviteljstvom Centra za razvoj karijere Univerziteta Metropolitan i AIESEC-a.