Modne kreacije naših studenata na Belgrade Youth Fair-u

15.05.2015.

U sredu, 13. maja u prostoriji Mikser House-a u okviru prvog Belgrade Youth Fair-a, predstavljen je kulturno-zabavni program revijalnog karaktera, na kojem su učestvovali naši studenti Modnog dizajna.

Oni su na ovom događaju predstavili svoje kreacije kroz dve različite teme. Tačnije, studenti II godine predstavili su kreacije na osnovu projekta Japanski kimono, pod nazivom „GEIKO SAKURA“ , dok su studenti III godine svoje modne radove predstavili pod nazivom „ETNOMETAMORFOZA“. Naši studenti koji su učestvovali na ovom projektu za mlade bili su: Anja Plemić, Ivana Vorguca, Sofija Mitrović, Lenka Ilić, Ivana Radić, Florijan Karh, Jovana Nikolić, Teodora Cvetković, Danijela Mitrović i Katarina Vučetić.