Metropolitan fashion day u Ben Akibi – Retrospektivna izložba radova studenata sa Modnog dizajna Univerziteta Metropolitan

12.05.2017.

U okviru predmeta Modni marketing na Fakultetu digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan u Beogradu, 17. maja 2017. godine sa početkom od 20h do 22h, u prostorijama kluba „Ben Akiba“ (Braće Krsmanovića br. 6) održaće se – Retrospektivna izložba radova studenata četvrte godine Modnog dizajna Univerziteta Metropolitan.

Cilj izložbe je da se prikaže četvorogodišnji rad studenata u okviru smera Modni dizajn, od samog početka izbora smera i upisa studenata, do finalne i završne četvrte godine.

Studenti koji učestvuju u izložbi su – Janeth Barbosa, Anja Plemić, Ivana Radić, Florijan Karh, Lenka Ilić, Ivana Vorguca, Milena Obradović i Katarina Krajnović.

Dođite i vi da upriličite retrospektivnu izložbu svojim prisustvom!