Fotokonkurs #MetLife @UniverzitetMetropolitan

24.03.2017.

Fotkaj svoj studentski život na MET-u i osvoji 2 karte za EXIT festival za sva 4 dana!

Kako provodiš vreme sa kolegama? Momenat kada si srećan, kada si inspirativan? Podeli svoje najlepše trenutke sa nama!

Objavljujemo foto konkurs na temu – studentski život na Univerzitetu Metropolitan – METLife.

Sve što treba da uradiš je:

1. Napraviš strava fotku koja na kreativan način opisuje studentski život na Met-u!
  2. Okačiš je na instagram ili facebook uz hashtag #MetLife@UniverzitetMetropolitan do 10. aprila 2017.
  3. Top 15 fotki će ući u uži izbor i biće objavljene na facebook stranici UM-a, a nakon toga kreće glasanje na FB-u! Glasanja traje do 17. aprila 2017. u ponoć.

Fotka sa najviše lajkova pobeđuje!

Pobednik konkursa dobija 2 karte za EXIT festival za sva 4 dana, koji se ove godine održava od 6. do 9. jula 2017. u Novom Sadu, na dobro poznatoj lokaciji – Petrovaradinskoj tvrđavi.

Najfotka, pobednik MetLife foto konkursa biće objavljena 18. aprila na FB strani Univerziteta Metropolitan!

PRAVILA TAKMIČENJA

1. Foto konkurs je namenjen studentima Univerziteta Metropolitan.
  2. Učestvovanjem na konkursu dajete saglasnost da se vaše fotografije nađu na UM društvenim mrežama i sajtu.
  3. Bez neprimerenih fotografija 🙂

Kreni već danas u METLife akciju, pošalji svoju naj fotku i uživaj na četvorodnevom festivalu godine – EXIT 2017.