Met Mobile Challenge – održane radionice i prvi dan takmičenja na Univerzitetu Metropolitan u Nišu

27.02.2018.

U subotu 24. februara na Univerzitetu Metropolitan u Nišu održan je prvi dan takmičenja za učesnike Met Mobile Challenge takmičenja.

Pored radionica koje su imali, takmičari MMC-a su bili u prilici da se upoznaju i razmene ideje o mobilnim aplikacija koje će predstaviti na finalu takmičenja. Takmičari su takođe dobili savete od  iskusnih mentora – asistenata i studenata Fakulteta informacionih tehnologija Univerziteta Metropolitan.

Pobednički tim Met Mobile Challenge takmičenja će biti proglašen u subotu 10. marta 2018. godine na Univerzitetu Metropolitan u Nišu.

Svim učesnicima želimo puno sreće u daljem toku takmičenja!

U nastavku pogledajte atmosferu sa održanih radionica na Univerzitetu Metropolitan u Nišu: