MET izlet u Nišu za učenike iz Leskovca i Pirota

28.05.2018.

Poslovno-obrazovni centar Univerziteta Metropolitan u Nišu je organizovao MET izlet za učenike srednjih škola iz Leskovca i Pirota. Na izletu su bile dve srednje škole iz Leskovca: Tehnička škola „Rade Metalac” i Srednja škola za tekstil i dizajn. Iz Pirota su bile Tehnička i Ekonomska srednja škola.

U okviru MET izleta, za prisutne srednjoškolce su organizovane radionice iz: Marketinga, sa dve teme – Preduzetništvo i Digitalni marketing, radionice iz IT-a – Uvod u web dizajn i Uvod u web programiranje i radionice iz Grafičkog dizajna sa temama – Tipografija i Web dizajn.

Nakon održanih radionica učenici iz Leskovca i Pirota su imali slobodno vreme za druženje u studentskom klubu uz stoni tenis i razgovor o predstojećim obavezama koje ih čekaju kada upišu željeni fakultet. Takođe su imali priliku da deo slobodnog vremena provedu u šetnji po gradu, kako bi videli najlepše znamenitosti Niša.