MET Geek Night na Univerzitetu Metropolitan

1.06.2017.

Sredu 7. jun 2017. godine od 17h, rezervišite za prvi MET Geek Night na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u okviru Fakulteta informacionih tehnologija, koji će se održati u učionici U1.

MET Geek Night je otvoren za studente Fakulteta informacionih tehnologija, kao i sve ostale zainteresovane studente sa drugih fakulteta. Cilj ovog događaja jeste približavanje iskustva i upoznavanje studenata sa savremenim tehnologijama, kao i sa sturučnjacima iz različitih oblasti IT-a.

Gosti na prvom MET Geek Night-u su Matija Rodić i Marko Pajić iz Belgrade Giveaway-a i oni će pričati na temu kako je njihova aplikacija proglašena najboljom aplikacijom na Social Change Hackathon-u. Vladimir Perić, Gameplay Programer u Ubisoft-u, koji će govoriti o zanimljivostima i izazovima jednog programera u svetu video igara i Željko Nikolić, šef tehničke podrške u Singi Inženjering-u će govoriti o bezbednosti podataka i cyber zaštiti.

Nakon predavanja održaće se mali networking sa gostujućim predavačima i posetiocima, gde će studenti biti u prilici da razmene mišljenja sa IT stručnjacima.