Mesto više za radionicu – pOSTANI FREELANCER

19.12.2017.

Nedelja 17. decembar 2017. godine, bila je rezervisana za besplatnu radionicu – pOSTANI FREELANCER u organizaciji Udruženja 12p, koja je održana na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu.

Svi učesnici radionice su mogli odmah da pristupe izradi freelance profila i da čuju teme u vezi sa prednostima i manama ove vrste poslovanja, kako treba sebe prezentovati potencijalnom klijentu, kako dobiti dobru referencu, o pravnom aspektu razvoja poslovanja i još mnogo toga.

Radionica pOSTANI FREELANCER je bila veoma posećena, sa oko osamdeset učesnika, koji su došli da čuju sve o aktuelnoj temi i freelance-u. Predavači iz Udruženja 12p koji su preneli svoje znanje i iskustvo prisutnima, bili su Milan Jerković i Mirko Kiković, zajedno sa kolegama.

Pogledajte u nastavku sjajnu atmosferu sa radionice pOSTANI FREELANCER, održane na Univerzitetu Metropolitan: